GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Vaser 5416115
nr 541 6115
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Vaser, 2 st, signerade, numrerade, Ulrica Hydman-Vallien (f. 1938), höjd: 28-34 cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
300 kr
Såld:
950 kr
måndag 15 september 2008
kl 16:43:21
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
550 kr
600 kr
800 kr
900 kr
900 kr
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien